W środę ćwierćfinały Pucharu Polski

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. W najbliższą środę o godz. 15:30 na czterech stadionach w okręgu krośnieńskim, rozpoczną się spotkania w ramach ćwierćfinału rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. O cztery miejsca w półfinałach powalczy trzy drużyny z powiatu sanockiego.

Najbardziej doświadczona drużyna tych rozgrywek z „sanockiej trójki”, Stal Sanok, niekoniecznie jest faworytem pojedynku z Partyzantem Targowiska. Sanoczanie od początku sezonu ligowego nie mogą wstrzelić się z formą. Dwa zwycięstwa w dziesięciu meczach, to statystyka nie spełniająca oczekiwań piłkarzy oraz sympatyków Żółto-Niebieskich. Dlatego też, choć Partyzant Targowiska występuje obecnie w klasie okręgowej, jest jej wiceliderem, niekoniecznie stoi na straconej pozycji w walce z sanoczanami.

Najtrudniejsza przeprawa w tej rundzie czeka Cosmos Nowotaniec. Na drodze do półfinału stanie mu bowiem ekipa Karpat Krosno. Trzecioligowiec obecnie nie jest w pełnym gazie. Ale też w rozgrywkach pucharowych zazwyczaj odpada dopiero, gdy konfrontuje się ze… Stalą Sanok.

Wydaje się, że najłatwiejszą ścieżkę do półfinału ma trzecia nasza drużyna, LKS Pisarowce. Konfrontacja ze Startem Rymanów nie będzie jednak spacerkiem. W poprzednim sezonie drużyny rywalizowały ze sobą w lidze. Jesienią, na wyjeździe LKS pokonał Rymanów 4:3. W rewanżu to jednak zawodnicy Startu wygrali 3:2.

1/4 finału (25 września, godz. 15:30)
KS Zarzecze – Czarni 1910 Jasło
Start Rymanów – LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska – Stal Sanok

1/2 finału
KS Zarzecze – Czarni 1910 Jasło / Start Rymanów – LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno / Partyzant Targowiska – Stal Sanok

red.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."