Wkrótce otwarcie „Zimowego Orlika” w Trepczy

TREPCZA / PODKARPACIE. Mroźna pogoda sprzyja końcowym pracom przy tworzeniu odpowiedniej grubości tafli lodu. Tysiące litrów wody dostarczyli beczkowozem strażacy z jednostki OSP w Kostarowcach. Wcześniej na powierzchni lodowiska ograniczonej solidnymi bandami zmontowano instalację napełnioną odpowiednim płynem

i połączoną ze stojącym w pobliżu agregatem chłodniczym. Dzieci i młodzież szkolna z utęsknieniem oczekują dnia otwarcia Zimowego Orlika.


W ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością nie tylko podczas  zajęć wychowania fizycznego w miejscowym Zespole Szkół. W godzinach popołudniowych i wieczornych, dzięki dobremu oświetleniu amatorzy wypoczynku na łyżwach, zarówno z Trepczy, jak i z Sanoka czy innych pobliskich miejscowości mogli bezpłatnie korzystać ze ślizgawki.  Jeśli nie będzie nagłych przeciwności otwarcie Zimowego Orlika planowane jest na początek tego tygodnia.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."