Wszedł przez okno i ukradł 200 zł

24-06-2013

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Otwarte okno na parterze budynku i nieobecność domowników wykorzystał złodziej, który wszedł do mieszkania i ukradł 200 zł. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

 

Mieszkaniec dzielnicy Olchowce w piątkowy ranek wybrał się na zakupy do pobliskiego sklepu spożywczego. Wychodząc z domu, zamknął drzwi na klucz. Pozostawił uchylone okno na parterze budynku. Wracając do domu zauważył, że skrzydło okna jest otwarte. Po chwili stwierdził,  że z portfela pozostawionego w domu zniknęło 200 zł. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

W związku z nadchodzącym okresem wakacyjnych wyjazdów sanocka Policja apeluje o należyte zabezpieczenie domów i mieszkań przed kradzieżami i włamaniami. Pamiętajmy, że najlepszym systemem chroniącym przed złodziejem jest sąsiedzka czujność. Dokładne pozamykanie okien i drzwi także zniechęci włamywacza. Metoda ta dotyczy również pojazdów. Jak wynika z ostatnich zgłoszeń, nagminnie pozostawiane są w otwartych pojazdach, w widocznym miejscu (także na dachach) portfele, czy telefony komórkowe, które stanowią łatwy łup dla złodzieja.

źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.