Wychowanek Orła Bażanówka na testach w Wiśle Kraków

BAŻANÓWKA. Wychowanek Orła Bażanówka Adrian Bury (rocznik 2000) przebywał na testach piłkarskich w Wiśle Kraków. Na sztucznym boisku SMS Kraków pojawiło się ponad 40 zawodników. Adrian grający na pozycji bramkarza zaprezentował się na tyle dobrze, że został zaproszony przez trenera Artura Łaciaka na wspólny trening z Wisłą w styczniu 2014 roku i wyjazd na obóz z klubem do Myślenic.

We wtorek 26.11.2013 roku w Adrian Bury, wychowanek Orła Bażanówka (klasa A, Krosno I) wziął udział w testach w krakowskiej Wiśle. Talent i umiejętności 13-latka docenił trener bramkarzy klubu spod Wawelu, Artur Łaciak.

Masz w sobie coś inspirującego, ten spokój w poruszaniu się pod bramką – mówił Artur Łaciak. – Zapraszam cię na trening, a najlepiej jakbyś pojechał z nami na obóz do Myślenic – kontynuował rozmowę z młodym piłkarzem szkoleniowiec Wisły.

Miejmy nadzieję, że Adrian wykorzysta swoją szansę i być może za kilka lat usłyszymy o nim w przekazach medialnych z największych aren piłkarskich Polski i świata.

źródło: materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."