Wypadek w Mrzygłodzie. 50-latek ma złamaną kość podudzia

MRZYGŁÓD / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego ranny został kierowca osobówki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Lekarze stwierdzili u niego złamanie podudzia.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 9. w miejscowości Mrzygłód. Z ustaleń policjantów wynika, że na ostrym łuku drogi, na śliskiej nawierzchni doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch pojazdów jadących w przeciwnych kierunkach. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy Steyr, którego kierującym był 30-letni mieszkaniec powiatu leskiego oraz osobowy volkswagen, którym kierował 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Obrażeń doznał 50-latek, który ze złamaniem podudzia trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz rozpytali świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."