DZISIAJ: II debata społeczna

SANOK / PODKARPACIE. Insp. Mirosław Pawełko Komendant Powiatowy Policji w Sanoku zaprasza mieszkańców powiatu na II debatę społeczną „Zapobieganie i podejmowanie działań pomocowych wobec zjawiska przemocy w rodzinie na terenie powiatu sanockiego”. Debata odbędzie się we środę 4 grudnia 2013 r. o godz. 16.30 w Sanockim Domu Kultury.W środę 4 grudnia br., odbędzie się II debata społeczna poświęcona problemowi przemocy w rodzinie. Po raz kolejny mieszkańcy powiatu sanockiego będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie problemu przemocy w rodzinie. Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku.

Debata w Sanoku rozpocznie się o godz. 16.30 w Sanockim Domu Kultury. Wezmą w niej udział m.in.: przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przedstawiciele samorządów, instytucji pomocowych, organizacji pozarządowych, spółdzielni mieszkaniowych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu.

Kolejna debata społeczna ma na celu jeszcze lepsze zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie problemu przemocy w rodzinie. Pozwoli ona także na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami powiatu sanockiego o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Tematyka spotkania będzie dotyczyła: problemu przemocy w rodzinie z uwzględnieniem zapobiegania oraz podejmowania działań pomocowych przez zobowiązane do tego instytucje.

 

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."