Zderzenie motocykla z renault w Sanoku. Kierowca jednośladu nietrzeźwy i bez dowodu rejestracyjnego

22-04-2013

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj doszło do kolizji samochodu z motocyklem. Motocyklista, który wymusił pierwszeństwo przejazdu znajdował się w stanie nietrzeźwości, a jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu. Za zachowanie niezgodne z prawem będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj po godz. 12. w Sanoku na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Iwaszkiewicza. Z ustaleń policjantów wynika, że  kierujący motocyklem 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nagle wjechał z chodnika na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z osobowym renaultem, który w tym samym czasie jadąc od strony ul. Iwaszkiewicza wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Krakowskiej. W wyniku zderzenia żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że motocykl nie jest pojazdem dopuszczonym do ruchu, nie ma dowodu rejestracyjnego oraz numeru rejestracyjnego. Dodatkowo jednoślad nie jest ubezpieczony.

Funkcjonariusze przeprowadzili badania stanu trzeźwości obydwu kierujących. 41-letni kierowca samochodu był trzeźwy. W organizmie motocyklisty alkomat wskazał  ponad 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny 34-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.