ZIMA W OBIEKTYWIE: „Zasypani” zimowymi zdjęciami

14-02-2013

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Nasza skrzynka mailowa została „zasypana” przez Państwa zimowymi zdjęciami. Za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji zdjęć z cyklu „Zima w obiektywie”.


Czekamy na zdjęcia od Państwa przedstawiające: zimowe spacery, Bieszczady zimą, zimowe wariacje na śniegu. Adres: redakcja@esanok.pl.


foto: Grzegorz Wiśniowski – zimowe krajobrazy


foto: Wiesław Biernacki – stado żubrów w okolicach Baligrodufoto: Antoni


foto: Karolina Orłowska – Bieszczady


foto: Helena Wigłasz – Wola Piotrowafoto: Damian – Hołuczków


Zima w ZagórzuWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: Esanok.pl, tvBieszczady.pl oraz tvPodkarpacie.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.