Znaki Pogranicza w SDK

05-03-2013

SANOK / PODKARPACIE. 9 marca o godzinie 9.00 w Sanockim Domu Kultury odbędzie się wystawa poplenerowa organizowana w ramach Karpackich Warsztatów Artystycznych „Znaki Pogranicza”.

Międzynarodowy plener malarski odbył się w sierpniu 2012 roku w zabytkowym zespole pałacowo – parkowym w Hadlach Szklarskich w gminie Jawornik Polski.

W plenerach biorą udział wybitni artyści, profesorowie Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Toruniu, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie między innym Leszek Misiak prof. ASP w Krakowie, Antoni Kowalski prof. ASP w Katowicach, Janusz Karbowniczek – prof. ASP w Katowicach, Elżbieta Kuraj- prof. ASP w Katowicach, Andrzej Kilmczak-Dobrzaniecki- prof. ASP we Wrocławiu, Mirosława Rochecka- prof. ASP w Toruniu, Kazimierz Rochecki – prof. ASP w Toruniu, Jan Pręgowski – prof. ASP w Toruniu , oraz pracownicy naukowi Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego; Antoni Nikiel, Renata Szyszlak- Niewidomska, Maciej Maciuch i wielu innych wybitnych artystów z Polski, Słowacji, Ukrainy i Białorusi.

źródło: SDK SANOK

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.