Areszt dla mężczyzny, który ugodził nożem swojego brata

SANOK / PODKARPACIE. Trzy miesiące spędzi w areszcie 42-latek, który zaatakował i zranił nożem swojego brata. Mężczyzna już wkrótce za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartek 20 lutego br około godz. 13.  w miejscowości Odrzechowa (powiat sanocki). Podczas awantury domowej 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego ugodził dwukrotnie nożem swojego o rok starszego brata. Mężczyzna z ranami okolicy klatki piersiowej i nadbrzusza został przewieziony do szpitala.

Sprawca na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Nie reagował na polecenia policjantów, był agresywny. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali mężczyznę. Był pijany. W organizmie miał ponad 3,14 promila alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie.

W minioną sobotę Sąd Rejonowy w Sanoku przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

42-latkowi za popełnienie przestępstwa z art. 156 kodeksu karnego grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."