BIESZCZADY: Grafficiarz zatrzymany. 23-latkowi grozi nawet do 7,5 roku więzienia (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który malując tzw. graffiti niszczył elewacje budynków i obiektów handlowo-usługowych w Ustrzykach Dolnych. Właściciele wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 tysięcy złotych.

W ostatnim czasie w Ustrzykach Dolnych na wielu budynkach mieszkalnych i obiektach handlowo- usługowych pojawiały się różnego rodzaju napisy tzw.graffiti. Policjanci rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy tych zniszczeń. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na wytypowanie 23-letniego mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Mężczyzna malując graffiti pozostawiał swoistego rodzaju podpis. Właściciele budynków wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 tysięcy złotych.

23-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia z rażącym lekceważeniem porządku publicznego. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

1213462196

Picture 1 of 7DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."