BIESZCZADY24.PL: Ostatni weekend ferii. Czas na dobrą zabawę!

31-01-2014

Bieszczady24.pl. Do końca ferii pozostało już tylko kilka dni. Warto więc wykorzystać ten czas na aktywny wypoczynek. Pokaz filmów krótkometrażowych, IX Międzynarodowe Forum Pianistyczne oraz koncert charytatywny dla Miłosza z Beska. To wszystko czeka na nas podczas najbliższego zimowego weekendu w Sanoku i w Bieszczadach.

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


31 stycznia 2014 (piątek)

Pokaz filmów krótkometrażowych

SANOK / PODKARPACIE. World Shorts to projekt Fundacji Edukacji Kulturalnej Ad Arte, którego celem jest przybliżenie polskiemu widzowi krótkometrażowej twórczości wybranych narodowych kinematografii.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Historia Śnieżki w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Rzeszowski Teatr Maska zaprasza wszystkich na spektakl do Sanockiego Domu Kultury. ,,Historia Śnieżki” zachwyci każdego – najmłodszych i tych trochę starszych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Przez łąki i lasy Bieszczadów. Wernisaż wystawy

CISNA / PODKARPACIE. Galeria Przy Pętli (Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej) bardzo serdecznie zaprasza w dniu 31.01.2014r. na wernisaż wystawy fotograficznej „Przez łąki i lasy Bieszczadów”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


1 lutego2014 (sobota)

Recital laureatów ,,Złotych Parnasów”

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza wszystkich sympatyków muzyki do wzięcia udziału w zbliżającym się IX Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Spotkanie z muzyką świata

LESKO / PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na koncert akordeonowy Seweryna Gajdy, Mistrza ,,Internet Miusic Champion of the World”. Podczas występu towarzyszyć mu będzie Małgorzata Gajda, która zagra na skrzypcach.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wspólne kolędowanie w cerkwi w Łopience

ŁOPIENKA / PODKARPACIE. Towarzystwo Karpackie zaprasza w sobotę (1 lutego) na godz. 10.30 kolejny już raz do cerkwi w Łopience na wspólne kolędowanie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


2 lutego 2014 (niedziela)

Inauguracja IX MFP ,,Bieszczady bez granic”

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza wszystkich sympatyków muzyki do wzięcia udziału w zbliżającym się IX Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

27. Bieszczadzki Bieg Lotników

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Choć zimowa aura wprawia nas w głębokie lenistwo, warto poświęcić chwilę na aktywną niedzielę. Już 2 lutego odbędzie się 27 Bieszczadzki Bieg Lotników.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Muzyczna uczta w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Zagórzu zapraszają na koncert: ,,Bach”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Nadzieja dla życia. Koncert dla chorego Miłosza

BESKO / PODKARPACIE. Miłosz ma 12 lat. Mieszka w Besku. Ostatnie dwa lata spędził na walce z nowotworem. Wierzy, że wkrótce jego organizm zostanie wyleczony, a on wróci do normalnego życia.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


KOMUNIKAT NARCIARSKI: ,,Alpejskie” warunki na stokach w regionie!

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Lekki mróz, bezchmurne niebo i nawet do 150 centymetrów śniegu na stokach! Miłośnicy białego szaleństwa doczekali się wymarzonej zimowej aury.

Zobacz więcej: KOMUNIKAT NARCIARSKI


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl,
sxc.hu

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.