Biletów na finał hokeja brak

Ogromne zainteresowanie wejściówkami na mecz finałowy nr 6 Polskiej Hokej Ligi. O godzinie 9:00 rozpoczęła się sprzedaż, a 45 minut później kasjerzy poinformowali, że biletów już nie ma. Kilkaset osób musiało obejść się smakiem.

Wśród kibiców, którzy nie zdołali kupić biletu na czwartkowy mecz Ciarko PBS Bank – GKS Tychy byli między innymi najbardziej zagorzali sympatycy sanockiego hokeja, którzy chodzą na większość spotkań w trakcie sezonu i to właśnie oni, żałowali najbardziej.

Zainteresowanie kupnem wejściówek było tak duże, że aby mieć pewność obejrzenia szóstego meczu finałowego z wysokości trybun, miejsce w kolejce trzeba było zająć już około 8:00.

W finałowej rywalizacji do czterech zwycięstw, drużyna Ciarko PBS Bank prowadzi 3:2. Jeśli sanockim hokeistom uda się wygrać dzisiejsze spotkanie, na ich szyjach zawisną złote medale.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30. Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport.

Do sprawy wrócimy.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."