Czy sanoccy kibice pomogą hokeistom w walce o mistrzostwo Polski? Wkrótce zapisy na wyjazd do Jastrzębia

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałek hokeiści Ciarko PBS Bank przystąpią do półfinałowej batalii z JKH GKS-em Jastrzębie. Po dwóch pojedynkach w Arenie Sanok, rywalizacja przeniesie się do hali Jastor. Z pewnością dużym wsparciem dla drużyny KH będzie obecność i doping kibiców z grodu Grzegorza. Czy sympatycy sanockiego hokeja staną na wysokości zadania?

Zapisy na jedno lub dwudniowy wyjazd do Jastrzębia odbędą się w poniedziałek i we wtorek po zakończeniu spotkań. Zainteresowani kibice proszeni są o podejście do sektoru A2.

Mecze w Jastrzębiu odbędą się 14 i 15 marca, kolejno o 18:00 i 18:30.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników. Więcej informacji w tej sprawie, organizatorzy przekażą dzień po drugim meczu w Sanoku.

Ponadto, podczas spotkań w Sanoku, na trybunach Areny pojawią się wolontariuszki, które będą zbierać pieniądze do puszek. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona właśnie na wyjazd kibiców do Jastrzębia.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."