HOKEJ SANOK: Monitory LCD na Arenie Sanok. Kalendarze pod koniec lutego

SANOK / PODKARPACIE. Już niedługo na sanockiej Arenie zostaną uruchomione monitory LCD, dzięki którym będzie można śledzić transmisje ze spotkań hokejowych w barach zlokalizowanych na obiekcie, jak również w głównym holu Areny.

- Chcemy uatrakcyjnić obiekt, którego jesteśmy gospodarzem w trakcie spotkań ligowych. Od teraz kibic będzie mógł bez pośpiechu cokolwiek zjeść czy dopić napój nie ryzykując, że umknie mu ciekawa akcja, czy bramka. Udało nam się znaleźć sponsora na zakup monitorów, którym jest Spółka PBS Partner, świadcząca usługi finansowe i ubezpieczeniowe, więc w porozumieniu z MOSIR Sanok uruchomiliśmy instalację - mówi Bartłomiej Klimkowski, Wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Ciarko PBS Bank KH Sanok informuje, że kalendarze klubowe pojawią się pod koniec lutego. Z uwagi na to, że w Klubie były dosyć spore rotacje w składzie, zdecydowano wstrzymać produkcje. O cenie kalendarzy i dokładnym terminie sprzedaży poinformujemy już niedługo.

źródło: oficjalna strona internetowa Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."