WYBORY SANOK: Jednomandatowe okręgi wyborcze. Sprawdź gdzie możesz głosować

WYBORY SANOK. Wybory samorządowe dokładnie za 39 dni. Dziś mija termin zgłaszania kandydatur do rad gmin i powiatów a także sejmiku województwa. Do 17 października poznamy nazwiska kandydatów na wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast.

Tegoroczne wybory samorządowe będą pierwszymi po zmianie ordynacji wyborczej do rad gmin i miast.

W mieście Sanoku powstało 21 okręgów wyborczych. Do Rady Miasta dostana się kandydaci, którzy uzyskają najwięcej głosów danym okręgu wyborczym.

Poniżej publikujemy jak zostały podzielone poszczególne okręgi oraz lokalizację lokalu wyborczego.


Obwód Wyborczy nr 1

Boczna, Cicha, Daszyńskiego, Gieli, Grunwaldzka, Jagiellońska, Konarskiego (od nr 3 do nr 13 i numery nieparzyste od nr 17 do nr 21), Plac Miast Partnerskich, Podgórze, Schody Balowskie, Schody Zamkowe, Sienkiewicza, Słowackiego (od nr 8 do nr 18), Wąska, Wesoła, Winna, Zagrody, Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka.

Adres siedziby obwodu:
Zespół Szkół Nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Jagiellońska 22
tel.13 46 323 85


Obwód Wyborczy nr 2

3 Maja, Cerkiewna, Franciszkańska, Grodka, Grzegorza z Sanoka, Jana III Sobieskiego, Joselewicza, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki (od nr 3 do nr 16), Królowej Bony (nr 23 i nr 29), ks. Prałata Adama Sudoła, Lenartowicza, Łazienna, Modrzewskiego, Piłsudskiego, Plac św. Jana, Plac św. Michała, Rybacka, Rynek, Sanowa, Schody Franciszkańskie, Serpentyny, Wałowa, Żydowska.

Adres siedziby obwodu:
Gimnazjum Nr 2
ul. Jana III Sobieskiego 5
tel. 13 46 305 38


Obwód Wyborczy nr 3

Jasna (od nr 2 do nr 25), Krzywa, Matejki, Polna (od nr 11 do nr 21), Południowa, Rolna, Rondo Beksińskiego, Rymanowska (od nr 1 do nr 48), Sikorskiego, Słowackiego (od nr 20 do nr 121), Stara, Szkolna, Wiejska.

Adres siedziby obwodu:
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Rymanowska 17
tel. 13 46 327 56


Obwód Wyborczy nr 4

2 Pułku Strzelców Pdh., A. Mniszek-Tchorznickiego, Dmowskiego, Kościuszki (od nr 18 do nr 70), Mickiewicza (od nr 1 do nr 30 i nr 32), Orzeszkowej, Parkowa, Plac Harcerski, Plater, Szopena, Traugutta (od nr 1 do nr 5), Zacisze, Zamkowa, Żwirki i Wigury.

Adres siedziby obwodu:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J. Grodka
ul. Mickiewicza 21
(budynek D)
tel. 13 46 559 64


Obwód Wyborczy nr 5

Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Brzozowa, Czesława Miłosza, Dąbrowiecka, Dąbrowskiej, Fredry, Gołębia, Głogowa, Iwaszkiewicza, Jana Wiktora, Jastrzębia, Jarzębinowa, Kaczkowskiego, Kasprowicza, Kolberga, Konopnickiej, Krakowska (od nr 8 do nr 30), Krucza, Leszczynowa, Leśmiana, Lewakowskiego, Nałkowskiej, Norwida, Okołowiczówka, Pigonia, Pola, Prusa, Rataja, Rymanowska (od nr 51 do nr 124), Staffa, Struga, Szczudliki, Ustronie, Wańkowicza, Wyki, Zamenhofa, Zapolskiej, Żeromskiego, Żurawia.

Adres siedziby obwodu:
Budynek Rady Dzielnicy Dąbrówka
ul. Krakowska 36
tel. 13 46 495 04


Obwód Wyborczy nr 6

1000 Lecia, Aleja Najświętszej Marii Panny, Batalionów Chłopskich, Bema, Bojko, Didura, Doktora Zaleskiego, Dworska, Fastnachta, Glinice, Graniczna, II Armii Wojska Polskiego, Kalinowa, Krakowska (od nr 34 do nr 192), Krzyżanowskiego, Księdza Antoniego Szypuły, Księdza Stojałowskiego, Kujawska, Lisowskiego, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Mokra, Naftowa, Okulickiego, Piastowska, Podlaska, Pollaka, Pomorska, Prochaski, Skołozdro, Słuszkiewicza, Stachowicza, Stankiewicza, Stapińskiego, Stefczyka, Sucha, Śląska, Targowa, Witosa.

Adres siedziby obwodu:
Filia Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1
ul. Piastowska 47
tel. 13 46 314 76


Obwód Wyborczy nr 7

Bliska, Cegielniana, Czysta, Kiczury, Sąsiedzka, Zgodna.

Adres siedziby obwodu:
Gimnazjum Nr 4
ul. Jana Pawła II 25
tel. 13 46 305 79


Obwód Wyborczy nr 8

Sadowa (od nr 13 do nr 39 z wyłączeniem nr 13A).

Adres siedziby obwodu:
Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2
ul. Sadowa 11
tel. 13 46 310 02


Obwód Wyborczy nr 9

Jana Pawła II, Kamienna, Księdza Gorazdowskiego.

Adres siedziby obwodu:
Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Sadowa 12
tel. 13 46 329 98

Komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego. Lokal dla niepełnosprawnych.


Obwód Wyborczy nr 10

Dembowskiego, Jabłoni, Sadowa (od nr 1 do nr 9 i nr 13A), Sierakowskiego, Śliwowa, Wiśniowa.

Adres siedziby obwodu:
Żłobek Samorządowy nr 2
ul. Traugutta 23
tel. 13 46 329 29
Lokal dla niepełnosprawnych


Obwód Wyborczy nr 11

Heweliusza, Kopernika, Langiewicza.

Adres siedziby obwodu:
Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” ul. Traugutta 9
tel. 13 46 461 35


Obwód Wyborczy nr 12

Armii Krajowej, Mickiewicza (numery nieparzyste od nr 31 do nr 37A oraz od nr 38 do nr 50), Poprzeczna, Staszica, Traugutta (nr 6 i nr 21).

Adres siedziby obwodu:
Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
ul. Mickiewicza 49
tel. 13 46 498 04


Obwód Wyborczy nr 13

Biała Góra, Białogórska, Bluszczowa, Chabrów, Goslara, Jaśminowa, Jodłowa, Krasińskiego, Kwiatowa, Liliowa, Maków, Międzybrodzka, Młynarska, Modrzewiowa, Padlewskiego, Ruciana, Rybickiego, Sosnowa, Szafera, Świerkowa, Traugutta (od nr 8 do nr 83 z wyłączeniem nr 21).

Adres siedziby obwodu:
TS „Sanoczanka”
ul. Kwiatowa 25
tel. 13 46 308 31

Lokal dla niepełnosprawnych


Obwód Wyborczy nr 14

Kochanowskiego, Ogrodowa.

Adres siedziby obwodu:
Gimnazjum Nr1
ul. Kochanowskiego 2
tel. 13 46 305 61


Obwód Wyborczy nr 15

Aleja Gen. B. Prugara-Ketlinga (nr 2 i nr 4), Aleja Szwajcarii, Aleja Wojska Polskiego, Błonie, I Armii Wojska Polskiego, Królowej Bony (z wyłączeniem nr 23 i nr 29).

Adres siedziby obwodu:
Szkoła Podstawowa Nr 1
Al. Szwajcarii 5
tel. 13 46 334 92


Obwód Wyborczy nr 16

Aleja Gen. B. Prugara-Ketlinga (nr 1, nr 3 i od nr 6 do nr 24), Dworcowa (od nr 1 do nr 13), Kolejowa, Lwowska, Opłotki, Przelotowa, Reja, Reymonta, Spokojna, Zielona.

Adres siedziby obwodu:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J. Grodka
ul. Reymonta 6
tel. 13 46 559 81


Obwód Wyborczy nr 17

Bracka, Chełmońskiego, Chrobrego, Deszczowa, Gajowa, Gałczyńskiego, Hetmańska, Kasztelańska, Kawaleryjska, Kmicica, Kolorowa, Korczaka, Kosynierów, Kółkowa, Królowej Jadwigi, Krótka, Łączna, Malownicza, Mała, Mieszka I, Mostowa, Narożna, Nastrojowa, Okrężna, Olchowiecka, Pawia, Piękna, Podmiejska, Poetycka, Prosta, ppor. Mariana Zaremby, Przemyska, Przodowników, Przytulna, Rumiankowa, Rycerska, Sienna, Słowicza, Spacerowa, Stefana Batorego, Strażacka, Szewska, Świętojańska, Tetmajera, Turystyczna, Tuwima, Urocza, Widokowa, Witkiewicza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wschodnia, Wylotowa, Wyspiańskiego, Zagłoby, Zagumienna

Adres siedziby obwodu:
Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Przemyska 80
tel. 13 46 309 96

Lokal dla niepełnosprawnych


Obwód Wyborczy nr 18

Działkowa, Jasińskiego, Jesienna, Kasprzaka, Kilińskiego, Konarskiego (nr parzyste od nr 74 do nr 90 i od nr 131 do nr 141), Księdza Wołka, Leśna, Robotnicza, Słoneczna, Stolarska, Szklana, Wichrowa, Wiosenna, Wspólna, Zagumna.

Adres siedziby obwodu:
Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 4
ul. Robotnicza 13a
tel. 13 46 300 90


Obwód Wyborczy nr 19

Akacjowa, Ceramiczna, Cmentarna, Karpacka, Kluski, Lipińskiego (nr nieparzyste od nr 115 do nr 125 i od nr 126 do nr 246), Leszka Kawczyńskiego, Lipowa, Łany, Murarska, Nowa, Okrzei, Porcelanowa, Rysia, Sowia, Stawowa, Stróżowska (nr 4, nr 4A i od nr 15 do nr 40), Sudecka, Topolowa, Ustrzycka, Wierzbowa, Wilcza, Zagórska.

Adres siedziby obwodu:
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Stróżowska 4
tel. 13 46 310 71


Obwód Wyborczy nr 20

Mateusza Beksińskiego, Dworcowa (od nr 39 do nr 41), Kołłątaja, Kościelna, Lipińskiego (od nr 1 do nr 114A i nr parzyste od nr 118 do nr 124), Rzemieślnicza, Stróżowska (nr 5 i nr parzyste od nr 8 do nr 14), Wolna.

Adres siedziby obwodu:
Gimnazjum Nr 3
ul. Lipińskiego 63
tel. 13 46 432 44


Obwód Wyborczy nr 21

800 Lecia, Ciepła, Doktora Niedzielskiego, Głowackiego, Górna, Jagodowa, Jasna (od nr 30 do nr 40), Jezierskiego, Jordana, Kenara, Konarskiego (od nr 25 do nr 73, numery parzyste od nr 14 do nr 18 i numery nieparzyste od nr 75 do nr 129), Malinowa, Michała Drzymały, Niecała, Osiedle, Płowiecka, Pogodna, Polna (od nr 24 do nr 60), Poziomkowa, Pszenna, Sielska, Stawiska, Śniegowa, Środkowa, Warzywna, Za Potokiem, Zielna, Zigmunda.

Adres siedziby obwodu:
I Liceum Ogólnokształcące
ul. Zagrody 1
tel. 13 46 325 07


Obwód Wyborczy nr 22

Szpital Specjalistyczny

Adres siedziby obwodu:
Szpital Specjalistyczny
ul. 800 Lecia 26
tel. 13 465 62 13


Obwód Wyborczy nr 23

Areszt Śledczy

Adres siedziby obwodu:
Areszt Śledczy
ul. Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka 4
tel. 13 46 550 00


Lokale wyborcze otwarte będą w dniu 16 listopada 2014r. w godzinach 7ºº – 21ºº

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej
Urząd Miasta w Sanoku
ul. Rynek 1
pok. nr 33 tel. 13 46 52 852
centrala 13 46 52 800

Wybory Sanok

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."