Jesienne nastroje w Przedszkolu Nr 2 w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i jesiennych darów. To pora, kiedy niektóre zwierzęta szykują się do zimowego snu, inne zaś robią zapasy, aby przetrwać nadchodzący trudny czas.

Dzieci z Przedszkola Nr 2 w Sanoku uczestniczyły w cyklu spotkań integracyjnych, traktujących o tej pełnej bogactw porze roku.

Były to Dzień Ziemniaka, Dzień Jesieni oraz Dzień Dyni.  Dzieci wspólnie bawiły się prezentując swoje wiadomości i umiejętności nabyte podczas zajęć o tematyce jesiennej, rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach sprawnościowych. Do jesiennych zabaw włączyli się również Rodzice, tworząc wraz ze swoimi pociechami wspaniałe prace w postaci dyniowych stworów, które można było podziwiać na zorganizowanej w holu przedszkola wystawie pt. „Świat dyni”. Ich wspólna praca nagrodzona została okolicznościowymi dyplomami i upominkami.

materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."