REKLAMA
REKLAMA

Warsztaty tworzenia ozdób, upominków i podarków świątecznych! Wejściówkę otrzymuje…

SANOK / PODKARPACIE. Bazar Sztuki zaprasza do KAWIARNI U MNICHA na cykl warsztatów tworzenia ozdób, upominków i podarków świątecznych. Dla naszych Internautów mamy jedną wejściówkę na cykl warsztatów rękodzielniczych! Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

15 listopada 2014, godz. 11:00 – KORONKA

Koronka teneryfowa (szyta). Technika wykonania koronki polega na cerowaniu różnorodnych elementów na uprzednio nasnutej osnowie o dowolnym kształcie oraz na zastosowaniu ściegu wiążącego.Na warsztatach wykonamy tzw. „śnieżne płatki” techniką koronki teneryfowej, które dzięki swojej dekoracyjności i lekkości doskonale nadają się na ozdoby choinkowe czy okienne.


29 listopada 2014, godz. 11:00 – WIKLINA

 

Technika ta polega na wykonaniu osnowy o dowolnym kształcie którą następnie wyplata się rożnymi splotami. Sposobów wyplatania jest nieskończona ilość. Różnorodność  splotów daje możliwość wyplatania nie tylko  tradycyjnych koszy czy  mebli ale pozwala również na artystyczną kreatywność i powstawanie form przestrzennych bliskich rzeźbie jak i drobnych elementów wykorzystywanych przy dekoracji wnętrz.

Na warsztatach wykonamy kule i gwiazdki splotem chaotycznym ,które mogą mieć szerokie zastosowanie w zdobnictwie.


13 grudnia 2014, godz. 11:00 – MALARSTWO NA SZKLE

 

Na warsztatach powstaną  witraże z motywem świątecznym.

Ramki wykonamy techniką witrażową Tiffany’ego a farby na szkło nałożymy sposobem „malowania na zimno”. Technika ta daje możliwość ozdabiania wszelkich szklanych i ceramicznych powierzchni użytku domowego takich jak butelki,szklanki, słoiki, talerze ,kubki itp dając im nowy niepowtarzalny artystyczny wygląd.

Prowadzenie: Katarzyna Onacko – instruktor rękodzieła artystycznego, mistrz koszykarz plecionkarz, wykładowca Uniwersytetu Ludowego w Woli Sękowej.

Miejsce: Kawiarnia u Mnicha, Sanok ul Rynek 20
Cena: 25 zł

W cenie warsztatów zapewniamy materiały i zrobione przez uczestników rękodzieła.
Więcej informacji na facebook.com/BAZARSZTUKI
Zapisy: 503 374 929 / bazarsztuki1@gmail.comZaproszenie otrzymuje pani Karolina Hrywniak. Gratulujemy.

Jak zdobyć zaproszenie?

 

Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „BAZAR SZTUKI” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.

13. osoba która wyśle wiadomość WYGRYWA wejściówkę na cykl warsztatów!

Na e-maile czekamy do piątku (14.11.br) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 15.00.

Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl


13-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)