Kierowca pijany w sztok próbował uciec z jadącego samochodu

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 54-letni mieszkaniec Lisznej, zatrzymany wczorajszej nocy przez policjantów podczas karkołomnej próby ucieczki, trzeźwieje w policyjnym areszcie. Kompletnie pijany mężczyzna kierował swoim fiatem sieną. Na widok policjantów próbował uciec z jadącego samochodu. Miał 2,58 promila alkoholu.

Wczoraj około godziny 22.30 w miejscowości Majdan policjanci podali sygnał do zatrzymania kierującemu fiatem sieną. Kierujący nie zatrzymał i zaczął uciekać. Ścigającym go policjantom zajeżdżał drogę uniemożliwiając wyprzedzenie swojej sieny. W końcu, gdy dojechał do skrzyżowania drogi powiatowej z wojewódzką, próbował wysiąść z jadącego wciąż samochodu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. 54-letni kierowca miał w organizmie 2,58 promila alkoholu.

Nietrzeźwy kierowca awanturował się z policjantami oraz sąsiadem, który przyjechał wezwany przez policjantów do zabezpieczenia fiata sieny. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."