Kolejne potrącenie pieszego. Apelujemy o ostrożność

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Tarnawa Górna. 16-latka, która prawdopodobnie weszła na jezdnię zza stojącego autobusu została potrącona przez samochód.

Dziewczynę z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu przetransportowano do szpitala.

Wczoraj po godz. 16, w miejscowości Tarnawa Górna doszło do potrącenia pieszej. Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że 16-letnia dziewczyna wysiadła z autobusu i chcąc przejść na druga stronę, weszła na jezdnię zza pojazdu. Nastolatka została potrącona przez kierującego passatem, 21-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

16-latka z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Policja po raz kolejny apeluje zarówno do pieszych, jak też kierujących pojazdami o zachowanie ostrożności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."