Koncert charytatywny na rzecz Wiktorka

SANOK / PODKARPACIE. 6 listopada 2014 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sanoku odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Wiktorka Wojnarowskiego – synka małżeństwa absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku.

Chłopczyk urodził się tylko z jedną komorą serca, potrzebuje jeszcze nie jednej operacji. Jego matka nie jest w stanie pracować z powodu konieczności stałej opieki nad dzieckiem, całą 4-osobową rodzinę utrzymuje Grzegorz – ojciec chłopca. Rodzina potrzebuje wsparcia nie tylko duchowego.

W programie przewidujemy licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, Młodzieżowego Domu Kultury, Orkiestry Avanti, oraz zespołów szkolnych z II LO, ZS nr 4, ZS nr 1. W czasie koncertu wolontariusze będą zbierali datki do puszek.

Zespół Szkół nr 1 w Sanoku
foto: archiwum Esanok.pl

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."