Martin Vozdecký cały i zdrów. Najlepszy strzelec ligi zagra w play-offach z Katowicami

SANOK / PODKARPACIE. W 56. minucie meczu Ciarko PBS Bank – Polonia Bytom, z grymasem bólu, utykając, do szatni zjechał czołowy hokeista zespołu z Sanoka, Martin Vozdecký. Na szczęście badania nie wykazały poważniejszego urazu i zawodnik najprawdopodobniej zagra w piątkowym spotkaniu ćwierćfinałowym z HC GKS-em Katowice.

- Martin Vozdecký ma stłuczone kolano lewej nogi. Badanie USG nie wykazało poważniejszych uszkodzeń, więc jeżeli ból nie będzie przeszkodą, zawodnik wystąpi w piątkowym meczu z HC GKS-em Katowice – usłyszeliśmy w sanockim obozie.

W najbliższy piątek (28.02) sanoczanie przystąpią do rywalizacji w ćwierćfinale zmagań o mistrzostwo Polski. Przeciwnikiem będzie 7. drużyna sezonu zasadniczego HC GKS Katowice. Do półfinału awansuje zespół, który wygra trzy spotkania. Pierwsze wznowienie o godzinie 18:00. Transmisję na żywo z tego meczu przeprowadzi portal Esanok.pl.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."