Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem rolniczym

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 6 maja ok. godz. 14.40 Komenda Powiatowa Państwowej Straż Pożarnej otrzymała informację o przewróconym ciągniku rolniczym z traktorzystą w miejscowości Haczów. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Dyżurny PSK zadysponował zastępy z JRG Brzozów, OSP Haczów i OSP Jabłonica Polska. Zdarzenie miało miejsce w  pagórkowatym terenie oddalonym od drogi utwardzonej, przy lesie.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia ratownicy zabezpieczyli przewrócony ciągnik linami i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Przybyły zespół Karetki Pogotowia Ratunkowego udzielił dalszej pomocy medycznej i zabrał poszkodowanego do szpitala.

Na miejsce przybył zespół dochodzeniowy Policji. Działania ratownicze trwały przeszło 2 godziny i brało w nich udział 28 strażaków, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Opracował: st.kpt. Tomasz Mielcarek
KP PSP w Brzozowie
foto: archiwum Esanok.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."