Nietrzeźwy z zakazem kierował junakiem

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego jednośladem, którego sposób jazdy budził wątpliwości, co do stanu trzeźwości. Po zbadaniu okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci w trakcie pełnienia służby w Rzepedzi wczoraj po godz. 14. zauważyli jadącego motorowerzystę. Kierujący jechał niepewnie, zwalniał, następnie przyspieszał, miał również problemy z utrzymaniem równowagi, co wzbudziło podejrzenie policjantów.

Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Kierującym okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyznę zbadano alkomatem. Urządzenie wykazało, że ma on w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Dodatkowo 41-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku obowiązujący do października 2015 r.

Sprawa trafi do sądu.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."