„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

Trwa ogólnopolska kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Jej celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś – nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. W ramach działań sanoccy policjanci  będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem kampanii.

Do działań ogólnopolskich włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Podczas akcji takich jak: „Alkohol i narkotyki”,  „Trzeźwy autobus”  czy  „Trzeźwy poranek” będą rozdawać kierującym specjalnie przygotowane naklejki z hasłem akcji  „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” z przekreślonymi kluczykami. Umieszczone na tylnej szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanych kierowców.

Na potrzeby kampanii uruchomiona została specjalna strona internetowa – www.nigdyniejezdzepoalkoholu.pl, na której znaleźć można informacje o podejmowanych działaniach, a także o obowiązujących w Polsce przepisach i sankcjach dotyczących jazdy pod wpływem alkoholu.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."