NOWOSIELCE: Ogień zaatakował w nocy. Spłonął dom, mieszkańcy nie ucierpieli

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Na 900 tys. zł oszacowano straty związane z pożarem budynku mieszkalnego w Nowosielcach. Ogień zaatakował w nocy. Z żywiołem, przez 6 godzin, walczyło 8 zastępów straży pożarnej. Na szczęście, żaden z domowników nie odniósł poważnych obrażeń.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 1:22. Już 0 1:30 na miejscu pojawiły się pierwsze jednostki. Ogólnie w akcji udział wzięło 8 zastępów straży pożarnej: 2 PSP Sanok oraz OSP z Nowosielec, Nadolan, Zarszyna, Jaćmierza i Długiego. Mimo starań strażaków, spaleniu uległa konstrukcja drewniana dachu, ściany kartonowo-gipsowe, a także różnego rodzaju sprzęty AGD i RTV. Udało się natomiast uratować drugą część budynku. Pożar gaszono do 7:30. W przybliżeniu, straty oszacowano na 900 tys. zł – relacjonuje Grzegorz Oleniacz, rzecznik prasowy PSP w Sanoku.

foto: sxc.hu

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."