Odpowie za kradzież laptopa

SANOK / PODKARPACIE. 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego odpowie za kradzież laptopa. Mężczyzna zabrał sprzęt z mieszkania wykorzystując nieuwagę domownika. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Sprawcy za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie Sanoka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wykorzystując nieuwagę domownika, ukradł komputer typu laptop wraz z torbą. Wartość skradzionego przedmiotu pokrzywdzona oszacowała na kwotę około 900 złotych.Okazało się, że mężczyzna niezwłocznie po kradzieży sprzedał komputer za 200 złotych kobiecie zatrudnionej w pobliskim sklepie.

W wyniku podjętych działań policjanci odzyskali skradzione mienie, które zostanie zwrócone właścicielce.

Za kradzież sprawca odpowie karnie. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."