Ostatnia zablokowana droga za granicą już przejezdna

PODKARPACIE. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej informuje, że wszystkie blokady dróg za granicami państwowymi z Ukrainą zostały zlikwidowane. Utrudnienia najdłużej trwały na granicy Krościenko-Smolnica. Blokujący odpuścili dzisiaj.

kroscienko1

Bezproblemowo jeździ się już wszystkimi drogami za granicami państwowymi. Ukraińcy którzy blokowali trasy za przejściem Medyka-Szeginie, Krościenko-Smolnica i Korczowa-Krakowiec zlikwidowali wszystkie postawione barykady.

Przez trzy dni blokad ruch w okolicach podkarpackich przejść był utrudniony. Odprawione na granicy samochody miały utrudnione przejazdy dalej. Blokady utworzone przez ludzi można było ominąć tylko bocznymi drogami. Największy problem pojawiał się dla samochodów ciężarowych, które musiały czekać w kolejkach.

Drogi za przejściami granicznymi Medyka-Szeginie i Korczowa-Krakowiec zostały odblokowane już wczoraj. Dziś ludzie odpuścili także na trasie Krościenko-Smolnica. Cały czas bezproblemowo można przekroczyć granicę przez przejście graniczne Budomierz-Hruszew. Korzystać mogą z niego jednak tylko samochody osobowe.

ZDJ.: BOSG

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."