REKLAMA
REKLAMA

Ostatnia zablokowana droga za granicą już przejezdna

PODKARPACIE. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej informuje, że wszystkie blokady dróg za granicami państwowymi z Ukrainą zostały zlikwidowane. Utrudnienia najdłużej trwały na granicy Krościenko-Smolnica. Blokujący odpuścili dzisiaj.

kroscienko1

Bezproblemowo jeździ się już wszystkimi drogami za granicami państwowymi. Ukraińcy którzy blokowali trasy za przejściem Medyka-Szeginie, Krościenko-Smolnica i Korczowa-Krakowiec zlikwidowali wszystkie postawione barykady.

Przez trzy dni blokad ruch w okolicach podkarpackich przejść był utrudniony. Odprawione na granicy samochody miały utrudnione przejazdy dalej. Blokady utworzone przez ludzi można było ominąć tylko bocznymi drogami. Największy problem pojawiał się dla samochodów ciężarowych, które musiały czekać w kolejkach.

Drogi za przejściami granicznymi Medyka-Szeginie i Korczowa-Krakowiec zostały odblokowane już wczoraj. Dziś ludzie odpuścili także na trasie Krościenko-Smolnica. Cały czas bezproblemowo można przekroczyć granicę przez przejście graniczne Budomierz-Hruszew. Korzystać mogą z niego jednak tylko samochody osobowe.

ZDJ.: BOSG

21-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)