Pieniądze na drogę w Strachocinie

GMINA SANOK / PODKARPACIE.   W ramach ministerialnego podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, Gmina Sanok otrzyma pieniądze na przebudowę drogi wewnętrznej gminnej w Strachocinie.

Wartość dotacji wynosić będzie 140 000 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania po udzieleniu zamówieniu publicznego.
- Każda inwestycja w poprawę jakości dróg jest z punktu widzenia mieszkańców bardzo istotna. Zależy nam na tym, aby stan naszych dróg systematycznie się poprawiał. Niewątpliwie pieniądze z ministerstwa zasilą nasz budżet i pozwolą, aby jak najszybciej naprawić zniszczoną w wyniku działania intensywnych opadów deszczu drogę w Strachocinie – mówi Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok.

- Najprawdopodobniej w marcu rozpocznie się procedura przetargowa na realizację tego zadania – mówi Łukasz Mendyka, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w urzędzie gminy.

materiały nadesłane

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."