Pijany kierowca wjechał w samochód, który był w trakcie policyjnej kontroli drogowej

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci z drogówki zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę, który doprowadził do kolizji z innym pojazdem. 51-latek kierując ładą samarą najechał na tył volkswagena golfa, był pijany. Całe zdarzenie miało miejsce podczas policyjnej kontroli drogowej.

Wczoraj przed południem w Brzegach Dolnych policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem, który popełnił wykroczenie drogowe. Podczas kontroli na tył stojącego pojazdu najechał  51-letni obywatel Ukrainy kierujący ładą samarą. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wskazało wynik 2,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący golfem był trzeźwy.

Dziś po wytrzeźwieniu  obywatel Ukrainy  usłyszał  zarzut  jazdy w stanie nietrzeźwości, za który grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Dziś także stanie przed sądem w Ustrzykach Dolnych, gdzie odbędzie się rozprawa w trybie przyspieszonym.

 

źródło: KPP Ustrzyki Dolne,
foto: archiwum KWP

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."