Pijany mężczyzna wtargnął pod koła samochodu

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Ustrzykach Dolnych. Kierujący fiatem potrącił pieszego, który wszedł nagle na przejście dla pieszych, mężczyzna był pijany.

Wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych na ul. 1 Maja na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 27-letniego mężczyzny. Pieszy wtargnął na jezdnie wprost pod nadjeżdżający pojazd. 41-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierujący fiatem, nie zdołał wyhamować. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że 27-latek jest nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy.

Policjanci na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny, ustalili świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli pojazd do dalszych badań. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny komendy w Ustrzykach Dolnych.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."