PODKARPACIE: Piratka drogowa złapana na gorącym uczynku. Wyprzedzała na podwójnej ciągłej i pasach (FILM)

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci skierowali do sądu kolejną sprawę, której „bohaterką” jest kierująca popełniająca wykroczenia drogowe, nagrana przez innego kierowcę. Również i tym razem świadek zdarzenia przesłał nagranie na skrzynkę mailową podkarpackiej Policji. Policjanci ustalili dane kierującej i przedstawili jej zarzuty popełnienia wykroczeń drogowych.

To kolejna sprawa, realizowana przez policjantów, która dzięki nagraniu przesłanemu przez świadka znajdzie swój finał w sądzie. Informację o przesłanym Policji nagraniu znajdziesz tutaj.

W sierpniu br. jadący przez Hadykówkę mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, zarejestrował za pomocą kamery samochodowej wykroczenie popełnione przez kierowcę samochodu marki Kia, który jadąc krajową „dziewiątką” wyprzedzał pomimo zakazu i jednocześnie na przejściu dla pieszych. Nagranie wraz z informacją trafiło na skrzynkę mailową podkarpackiej Policji.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie przeprowadzili kolbuszowscy policjanci z zespołu ds. wykroczeń. Funkcjonariusze przesłuchali świadka zdarzenia i ustalili kierującą samochodem. Kobieta usłyszała zarzut popełnienia wykroczeń drogowych. 33-letnia mieszkanka Podkarpacia przyznała się do naruszenia przepisów drogowych. Zgromadzony przez policjantów materiał wraz z wnioskiem o ukaranie trafił do sądu.

źródło: KPP Kolbuszowa

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."