Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w rejonie Międzybrodzia

Policja poszukuje świadków bądź osób, które posiadają istotne informacje w sprawie wypadku drogowego, jaki miał miejsce 31 maja br. w rejonie miejscowości Międzybródź (powiat sanocki). Kierujący motocyklem na łuku drogi wypadł z jezdni i spadł ze skarpy. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło 31 maja bieżącego roku po godzinie 11. na drodze powiatowej pomiędzy miejscowością Dębna – Międzybródź. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący motocyklem marki Yamaha, 24 letni mieszkaniec powiatu sanockiego jadąc w kierunku Sanoka na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał z jezdni, zahaczył o drzewo i spadł ze skarpy. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Policja zwraca się do świadków tego tragicznego zdarzenia bądź osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie z prośbą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku tel. 13 46 57 365 bądź tel. alarmowy 997.

źródło: KKP Sanok / KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."