REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w rejonie Międzybrodzia

Policja poszukuje świadków bądź osób, które posiadają istotne informacje w sprawie wypadku drogowego, jaki miał miejsce 31 maja br. w rejonie miejscowości Międzybródź (powiat sanocki). Kierujący motocyklem na łuku drogi wypadł z jezdni i spadł ze skarpy. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło 31 maja bieżącego roku po godzinie 11. na drodze powiatowej pomiędzy miejscowością Dębna – Międzybródź. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący motocyklem marki Yamaha, 24 letni mieszkaniec powiatu sanockiego jadąc w kierunku Sanoka na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał z jezdni, zahaczył o drzewo i spadł ze skarpy. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Policja zwraca się do świadków tego tragicznego zdarzenia bądź osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie z prośbą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku tel. 13 46 57 365 bądź tel. alarmowy 997.

źródło: KKP Sanok / KWP

09-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)