Policjantki z wizytą u przedszkolaków (ZDJĘCIA)

MYCZKÓW / PODKARPACIE. Dzieci uczęszczające do przedszkola w Myczkowie zaprosiły do siebie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lesku, by jak co roku na początku roku szkolnego przypomnieć sobie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa.

Podczas spotkania z dziećmi policjantki przypomniały dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Omówiły, jak należy się poruszać w pobliżu dróg, przypomniały o obowiązku zapinania pasów podczas jazdy w foteliku samochodowym oraz opowiedziały, dlaczego należy nosić odblaski podczas wieczornych spacerów.

Dzieci opowiadały o swoich przygodach związanych z bezpieczeństwem i wspólnie zastanawiały się, jak należy się zachowywać, by takie historie zawsze kończyły się szczęśliwie. Kończąc spotkanie funkcjonariuszki przypomniały dzieciom, że Policja  robi wszystko, aby każde z nich mogło żyć, uczyć się i bawić bezpiecznie.

1542589121

Picture 1 of 5

źródło: KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."