Przed nami długi piłkarski weekend

Już jutro rozpoczyna się druga kolejka naszej ligi okręgowej oraz lig klasy A i B. W sobotę i niedziele natomiast rozegrane zostaną mecze w ramach 3. kolejki IV ligi, okręgówki, klasy A i B. W niedzielę rywalizacja rozpocznie się także w klasie C.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno – 15 sierpnia (II kolejka)

Kotwica Korczyna – LKS Pisarowce  15 sierpnia, 16:30
Orzeł Bieździedza – Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz – Przełęcz Dukla
LKS Haczów – Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn – Start Rymanów
Orzeł Faliszówka – Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce – Bieszczady Ustrzyki Dolne

Drugą kolejkę za sobą ma już Bukowianka Bukowsko, która zremisowała 2:2 z Partyzantem Targowiska. Mecz odbył się 13 sierpnia, o godz. 17:30.

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I – 15 sierpnia (II kolejka)

Orzeł Bażanówka – Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka – Pionier Średnia Wieś
LKS Długie – Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Krościenko Wyżne – LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa – Orion Pielnia
Płomień Zmiennica – LKS Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna – Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko – Górnik Strachocina

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I – 15 Sierpnia (II kolejka)

Nelson Polańczyk – Leśnik Baligród
Jawornik Czarna – Szarotka Nowosielce
Drzewiarz Rzepedź – ULKS Czerteż
Orkan Markowce – Remix Niebieszczany0
LKS Płowce/Stróże Małe – LKS Tarnawa
LKS Odrzechowa – Pogórze Srogów Górny
Victoria Pakoszówka – Juventus Poraż

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka – 16 – 17 sierpnia (III kolejka)

Cosmos Nowotaniec – Polonia Przemyśl
Bukowa Jastkowice – Przełom Besko
Czarni 1910 Jasło – Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko – Strumyk Malawa
Sawa Sonina – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba
LKS Skołoszów – Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk – Piast Tuczempy

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno – 17 sierpnia (III kolejka)

Grabowianka Grabówka – Bukowianka Bukowsko, 17 sierpnia, 15:00
LKS Pisarowce – Iwonka Iwonicz, 17 sierpnia, 16:30
Szarotka Uherce – Orzeł Bieździedza
Partyzant Targowiska – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów – Orzeł Faliszówka
Iskra Przysietnica – LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla – LKS Haczów
Nafta Jedlicze  – Kotwica Korczyna

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I – 17 sierpnia (III kolejka)

Górnik Strachocina – Orzeł Bażanówka
Zgoda Zarszyn – Sanovia Lesko
LKS Kombornia – Błękitni Jasienica Rosielna
Orion Pielnia – Płomień Zmiennica
LKS Izdebki – Wisłok Sieniawa
Lotniarz Bezmiechowa – Wisłok Krościenko Wyżne
Pionier Średnia Wieś – LKS Długie
Brzozovia Brzozów – Karpaty Klimkówka

Mecz Górnika Strachocina z zespołem Orzeł Bażanówka rozegrany będzie nie 17 lecz 19 sierpnia.

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I – 17 sierpnia (III kolejka)

Juventus Poraż – Nelson Polańczyk
Pogórze Srogów Górny – Victoria Pakoszówka
LKS Tarnawa – LKS Odrzechowa
Remix Niebieszczany – LKS Płowce/Stróże Małe
ULKS Czerteż – Orkan Markowce
Szarotka Nowosielce – Drzewiarz Rzepedź
Leśnik Baligród – Jawornik Czarna

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I – 17 Sierpnia (I kolejka)

Bieszczady Jankowce – Osława Zagórz
Otryt Lutowiska – Zalew Myczkowce
LKS Olszanica – Krokus Ropienka
LKS Czaszyn – Gabry Łukowe

przygotował: Marek Maśniak
foto: sxc.hu

|
reklama

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."