Rzeźbiarz, malarz i ceramik. Przyjdź na finisaż jego wystawy

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do Galerii „20”, działającej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku, na wystawę prac rzeźbiarza, malarza i ceramika Jacka Michała Szpaka. Wystawa czynna będzie do 11 marca br., kiedy to odbędzie się jej finisaż – z udziałem artysty.

Jacek Michał Szpak Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu oraz Studium Fotografii i Filmu. Dyplomy na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie w dziedzinie rzeźby i równoległy z malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania). Realizacje pomnikowe w Polsce i za granicą, uczestnik i komisarz wielu plenerów i sympozjów (Litwa, Rumunia, Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja, Niemcy, Anglia). Prezydent Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Artystów Rzeźbiarzy w Warszawie.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."