REKLAMA
REKLAMA

Podpisz się na stacji!

SANOK / PODKARPACIE. Weź udział w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania Stacji „Sanok Miasto” 8 marca między 11 a 13 na Stacji przy ul. Głowackiego. Napisz: co mogłoby wydarzyć się na Stacji „Sanok Miasto”, czego oczekujesz od tego miejsca, jakie są Twoje marzenia i potrzeby. Dołącz do ekipy – zostań zawiadowcą.

Stacja „Sanok Miasto” to stary dworzec, na którym – wraz z mieszkańcami Sanoka będziemy kreować nową przestrzeń działań kulturalnych i twórczych poszukiwań. Stacja to miejsce dla wszystkich, otwarta poczekalnia idei i ciekawych projektów, niezależne miejsce wymiany doświadczeń, wzajemnych inspiracji i wspólnego tworzenia. Międzypokoleniowe i bez barier.

Stacja „Sanok Miasto” to sala prób i ćwiczeń, kino, teatr, czytelnia, sala koncertowa i taneczna, a także miejsce na warsztaty: ekologiczne, plastyczne, czy rękodzielnicze zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dla młodzieży Stacja stanie się inkubatorem pierwszych kulturalnych projektów, miejscem na eksperymenty twórcze i poszukiwanie własnych środków artystycznego wyrazu w przyjaznej atmosferze zaufania i inspirującym otoczeniu.

Stacja „Sanok Miasto” będzie istotnym punktem na mapie Podkarpacia, ważnym z perspektywy kulturowego turysty. Dzięki Stacji, Sanok stanie się miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym, przyjaznym, kojarzącym się z kulturą żywą i żywiołową, nowatorską, poszukującą, a zarazem opartą na tradycji i świadomą wielokulturowych korzeni.

Przyjdź i włącz się do tworzenia tego miejsca, czekamy na Stacji.

Kolektyw „Sanok Miasto” wszystkich z daleka zapraszamy do wysyłania swoich propozycji i pomysłów na adres stacjasanok@gmail.com

materiały nadesłane

05-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)