REKLAMA
REKLAMA

Podpisz się na stacji!

SANOK / PODKARPACIE. Weź udział w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania Stacji „Sanok Miasto” 8 marca między 11 a 13 na Stacji przy ul. Głowackiego. Napisz: co mogłoby wydarzyć się na Stacji „Sanok Miasto”, czego oczekujesz od tego miejsca, jakie są Twoje marzenia i potrzeby. Dołącz do ekipy – zostań zawiadowcą.

Stacja „Sanok Miasto” to stary dworzec, na którym – wraz z mieszkańcami Sanoka będziemy kreować nową przestrzeń działań kulturalnych i twórczych poszukiwań. Stacja to miejsce dla wszystkich, otwarta poczekalnia idei i ciekawych projektów, niezależne miejsce wymiany doświadczeń, wzajemnych inspiracji i wspólnego tworzenia. Międzypokoleniowe i bez barier.

Stacja „Sanok Miasto” to sala prób i ćwiczeń, kino, teatr, czytelnia, sala koncertowa i taneczna, a także miejsce na warsztaty: ekologiczne, plastyczne, czy rękodzielnicze zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dla młodzieży Stacja stanie się inkubatorem pierwszych kulturalnych projektów, miejscem na eksperymenty twórcze i poszukiwanie własnych środków artystycznego wyrazu w przyjaznej atmosferze zaufania i inspirującym otoczeniu.

Stacja „Sanok Miasto” będzie istotnym punktem na mapie Podkarpacia, ważnym z perspektywy kulturowego turysty. Dzięki Stacji, Sanok stanie się miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym, przyjaznym, kojarzącym się z kulturą żywą i żywiołową, nowatorską, poszukującą, a zarazem opartą na tradycji i świadomą wielokulturowych korzeni.

Przyjdź i włącz się do tworzenia tego miejsca, czekamy na Stacji.

Kolektyw „Sanok Miasto” wszystkich z daleka zapraszamy do wysyłania swoich propozycji i pomysłów na adres stacjasanok@gmail.com

materiały nadesłane

05-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)