SANOK: Papierosy z przemytu w samochodzie i w mieszkaniu. Ujawniono 5,5 tys. paczek

SANOK / RZESZÓW. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sanoku we współdziałaniu ze funkcjonariuszami SG z Rzeszowa – Jasionki ujawnili wczoraj (17 lipca) 5, 5 tysiąca paczek papierosów pochodzących z przemytu o łącznej wartości 65 tysięcy złotych.

Pierwszą część kontrabandy strażnicy graniczni znaleźli w samochodzie ciężarowym, który został zatrzymany do kontroli drogowej w okolicach Rzeszowa. 43 – letni Polak przewoził w pojeździe 185 paczek papierosów bez polskich skarbowych znaków akcyzy. W związku z uzasadnionymi podejrzeniami, że w miejscu zamieszkania mężczyzny mogą również znajdować się towary akcyzowe, przeszukano jego posesję i tam znaleziono pozostałą cześć kontrabandy

Zatrzymanemu 43 – latkowi, postawiono zarzut popełnienia przestępstwa karno – skarbowego. Sprawę prowadzą funkcjonariusze SG z Placówki w Sanoku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

BOSG

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."