Tadeusz Pióro: Dziękuję za okazane mi zaufanie (FILM)

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy. Wyrażam wdzięczność wszystkim Wyborcom, którzy oddali swój głos na moja kandydaturę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziękuję za okazane mi zaufanie.

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy. Wyrażam wdzięczność wszystkim Wyborcom, którzy oddali swój głos na moja kandydaturę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziękuję za okazane mi zaufanie. Uzyskany przeze mnie wynik jest dla mnie kolejną mobilizacją do pracy na rzecz dalszego rozwoju Podkarpacia.

Pełniąc swoje obowiązki jako Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego obiecuję, że Państwa nie zawiodę. Deklaruję dalszą pracę dla rozwoju tych terenów i poprawy życia społeczeństwa.

Zgodnie z moimi wcześniejszymi deklaracjami będę zawsze pamiętał o problemach województwa podkarpackiego szczególnie ziemi sanockiej, brzozowskiej, leskiej, ustrzyckiej, krośnieńskiej, jasielskiej. Części  naszego województwa, do którego mam szczególny sentyment.

Z wyrazami szacunku,

Tadeusz Pióro

źródło: Red., materiały nadesłane

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."