Terminarz IV ligi oraz okręgówki. Z kim i kiedy zagrają nasze drużyny?

POWIATY SANOCKI / PODKARPACIE. Ekoball Stal Sanok, LKS Pisarowce oraz Bukowianka Bukowsko będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach klasy okręgowej w nadchodzącym sezonie. W IV lidze podkarpackiej zagrają Cosmos Nowotaniec i Przełom Besko.

Poznaliśmy terminarz rozgrywania spotkań w rundzie jesiennej. Pierwszy ligowy weekend z piłka nożną za niespełna dwa tygodnie, 9-10 sierpnia.

Jak podaje Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie, Geo-Eko Ekoball Stal Sanok oraz LKS Pisarowce, spotkania jako gospodarz rozgrywać będzie na stadionie MOSiR Sanok.

Terminarz rozgrywek na sezon 2014/ 2015 – runda jesienna klasa „O”

1 kolejka (10 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Przełęcz Dukla godz. 11:00
ULKS Grabówka – LKS Pisarowce godz. 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Bukowianka Bukowsko godz. 11:00

2 kolejka (15 sierpnia 2014)
Szarotka Uherce – Ekoball Stal Sanok
Orzeł Bieździedza – LKS Pisarowce
Partyzant Targowiska – Bukowianka Bukowsko

3 kolejka (17 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Bieździedza
LKS Pisarowce – Kotwica Korczyna
Start Rymanów – Bukowianka Bukowsko

4 kolejka (24 sierpnia 2014)
Ekoball Stal Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn – Pisarowce
Iskra Przysietnica – Bukowianka Bukowsko

5 kolejka (31 sierpnia 2014)
Partyzant Targowiska – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze + Bukowianka Bukowsko

6 kolejka (7 września 2014)
Ekoball Stal Sanok – Start Rymanów
Haczovia Haczów – LKS Pisarowce
pauza: Bukowianka Bukowsko

7 kolejka (14 września 2014)
Iskra Przysietnica – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Orzeł Faliszówka
ULKS Grabówka – Bukowianka Bukowsko

8 kolejka (21 września 2014)
Ekoball Stal Sanok – Nafta Jedlicze
Bukowianka Bukowsko – LKS Pisarowce

9 kolejka (28 września 2014)
LKS Pisarowce – Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna – Bukowianka Bukowsko
pauza: Ekoball Stal Sanok

10 kolejka (5 października 2014)
Ekoball Stal Sanok – ULKS Grabówka
Szarotka Uherce – LKS Pisarowce
Bukowianka Bukowsko – LKS Skołyszyn

11 kolejka (12 października 2014)
LKS Pisarowce – Ekoball Stal Sanok
Iwonka Iwonicz – Bukowianka Bukowsko

12 kolejka (19 października 2014)
Ekoball Stal Sanok – Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki – LKS Pisarowce
Bukowianka Bukowsko – Haczovia Haczów

13 kolejka (26 października 2014)
LKS Skołyszyn – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Partyzant Targowiska
Orzeł Faliszówka – Bukowianka Bukowsko

14 kolejka (2 listopada 2014)
Ekoball Stal Sanok – Iwonka Iwonicz
Start Rymanów – LKS Pisarowce
Orzeł Bieździedza – Bukowianka Bukowsko

15 kolejka (9 listopada 2014)
Haczovia Haczów – Ekoball Stal Sanok
LKS Pisarowce – Iskra Przysietnica
Bukowianka Bukowsko – Przełęcz Dukla

16 kolejka (11 listopada 2014)
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze – LKS Pisarowce
Szarotka Uherce – Bukowianka Bukowsko

17 kolejka (16 listopada 2014)
Bukowianka Bukowsko – Ekoball Stal Sanok
pauza: LKS Pisarowce


Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga „YesSport” podkarpacka – runda jesienna

Kolejka 1 (9-10 sierpnia 2014)
9 sierpnia

Wisłok Wiśniowa – Besko LKS Przełom godz. 17:00
10 sierpnia
Nowotaniec Cosmos – Pogoń Leżajsk godz. 14:00

Kolejka 2 (13 sierpnia 2014)
Nowotaniec Cosmos – Besko LKS Przełom godz. 17:30

Kolejka 3 (16-17 sierpnia 2014)
17 sierpnia
Bukowa Jastkowice – Besko LKS Przełom godz. 17:00
Nowotaniec Cosmos – Polonia Przemyśl godz. 14:00

Kolejka 4 (23-24 sierpnia 2014)
24 sierpnia
Besko LKS Przełom – Polonia Przemyśl godz. 16:00
23 sierpnia
Piast Tuczempy – Nowotaniec Cosmos godz. 17:00

Kolejka 5 (30-31 sierpnia 2014)
30 sierpnia
Czarni 1910 Jasło – Besko LKS Przełom godz. 17:00
31 sierpnia
Nowotaniec Cosmos – Crasnovia Krasne godz. 14:00

Kolejka 6 (6-7 września 2014)
7 września
Besko LKS Przełom – Piast Tuczempy godz. 16:00
6 września
Stal Nowa Dęba – Nowotaniec Cosmos godz. 16:00

Kolejka 7 (13-14 września 2014)
13 września
Sokół Nisko – Besko LKS Przełom godz. 16:00
14 września
Nowotaniec Cosmos – Kolbuszowianka Kolbuszowa godz. 14:00

Kolejka 8 (20-21 września 2014)
21 września
Besko LKS Przełom – Crasnovia Krasne godz. 16:00
21 września
Strumyk Malawa – Nowotaniec Cosmos godz. 11:30

Kolejka 9 (27-28 września 2014)
27 września
Sawa Sonina – Besko LKS Przełom godz. 16:00
28 września
Nowotaniec Cosmos – Wisłok Wiśniowa godz. 14:00

Kolejka 10 (4-5 października 2014)
5 października
Besko LKS Przełom – Stal Nowa Dęba godz. 16:00
Bukowa Jastkowice – Nowotaniec Cosmos godz. 16:00

Kolejka 11 (11-12 października 2014)
12 października
Rzemieślnik Pilzno – Besko LKS Przełom godz. 15:00
Nowotaniec Cosmos – Czarni 1910 Jasło godz. 14:00

Kolejka 12 (18-19 października 2014)
19 października
Besko LKS Przełom – Kolbuszowianka Kolbuszowa godz. 16:00
18 października
Sokół Nisko – Nowotaniec Cosmos godz. 15:00

Kolejka 13 (25-26 października 2014)
26 października
LKS Skołoszów – Besko LKS Przełom godz. 15:00
Nowotaniec Cosmos – Sawa Sonina godz. 14:00

Kolejka 14 (2 listopada 2014)
Besko LKS Przełom – Strumyk Malawa godz. 15:00
Rzemieślnik Pilzno – Nowotaniec Cosmos godz. 14:00

Kolejka (8-9 listopada 2014)
8 listopada
Pogoń Leżajsk – Besko LKS Przełom godz. 14:00
9 listopada
Nowotaniec Cosmos – LKS Skołoszów godz. 14:00

|
reklama

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."