Tragiczny finał poszukiwań

RYMANÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 83-letniej mieszkanki powiatu krośnieńskiego. Rodzina zgłosiła jej zaginiecie. Niestety ciało kobiety znaleziono w rzece.

W poniedziałek wieczorem krośnieńscy policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu 83-letniej mieszkanki Rymanowa. Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionej wynikało, że kobieta wyszła z domu około godz. 18 i udała się w kierunku pobliskiej rzeki. Do poszukiwań skierowano policjantów z Rymanowa oraz strażaków, w sumie kilkanaście osób. Poszukiwania prowadzono wzdłuż rzeki.

Przed godz. 22, strażacy wyłowili zwłoki kobiety z rzeki w miejscowości Wróblik Szlachecki. Ciało było zaczepione o filar mostu. Okazało się, że jest to poszukiwana mieszkanka Rymanowa. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań.

KWP
foto: archiwum KWP

 

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."