Tragiczny wypadek na A4 z udziałem tira z Sanoka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 3 w nocy na autostradzie A4 na odcinku Kraków – Katowice. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, w tym tir DAF na sanockich numerach rejestracyjnych. W wypadku zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

Do zdarzenia doszło na 369 km, na płatnym odcinku autostrady A4 Kraków – Katowice, w kierunku na Kraków.

- Na wysokości Chrzanowa doszło do karambolu. Najpierw zderzyły się dwa pojazdy, opel vectra (rejestracja krakowska) z volkswagenem T4 (Ukraina). Gdy uczestnicy stłuczki wyszli z samochodów, aby obejrzeć straty, uderzył w nich opel astra (Austria), który nie zdążył wyhamować. Niestety nie udało się uratować kierowcy volkswagena, obywatela Ukrainy. Ranny został kierujący oplem vectrą oraz dwóch pasażerów volkswagena. Uczestnikiem zdarzenia był również ciężarowy DAF (rejestracja sanocka przyp. red.), który w ostatnim momencie wyhamował, ocierając się jedynie o inny samochód - relacjonuje Katarzyna Cisło z małopolskiej Policji.

Na miejscu pracowało 11 zastępów Straży Pożarnej z Krakowa, Chrzanowa i Oświęcimia.

Trasa jest już przejezdna.

Materiał filmowy z miejsca wypadku opublikował portal tvn24.pl:

Zderzenie trzech aut i cieżarówki na A4. Jedna osoba nie żyje, ranni

foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."