KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Decydujące starcie sanockich siatkarzy. TSV zagra na wyjeździe z STS-em

SANOK / PODKARPACIE. Przed siatkarzami TSV Mansard wyjazdowy pojedynek z STS-em Skarżysko-Kamienna. Będzie to kluczowy mecz, który może znacząco przybliżyć sanoczan do utrzymania w II lidze. Kibicuj naszym siatkarzom i oglądaj transmisję na żywo z tego spotkania.

To już przedostatni mecz sanockiej drużyny w obecnym sezonie. Spotkanie z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w II lidze. Jeśli siatkarze TSV wygrają za trzy punkty, w ostatniej kolejce (MKS Andrychów – mecz w Sanoku) będą mieli wszystko w swoich rękach, a kolejne zwycięstwo 3:0 lub 3:1 pozwoli osiągnąć cel bez oglądania się na przeciwników. Niestety, w przypadku przegranej w najbliższym meczu w Skarżysku-Kamiennej, sanoczanie pożegnają się II ligą.

Obie drużyny będą walczyć o życie. Nie zabraknie determinacji, woli walki, zaangażowania i serca pozostawionego na parkiecie. Emocje gwarantowane, tym bardziej jest nam miło zaprosić Państwa do oglądania relacji na żywo przygotowanej przez portal Esanok.pl.

Okno transmisji pojawi się w tym miejscu na kilka minut przed rozpoczęciem meczu.

II liga mężczyzn

STS Skarżysko-Kamienna – TSV Mansard Sanok

15.03.2014

godzina 17:00

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."