AKTUALIZACJA: TSV Cellfast Sanok wygrywa z Wisłokiem Strzyżów 3:0. Niesamowite emocje w trzecim secie! (FILM, RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. Drugi mecz i drugie zwycięstwo bez straty seta na koncie siatkarzy TSV Cellfast. Sanoczanie pokonali MKS Wisłok Strzyżów w setach do 17, 17 i 26. Zobacz retransmisję meczu.

Niespotykany przebieg miała ostatnia partia, w której gości prowadzili już… 24:18. Mimo tak wyraźnej straty, gospodarze zdołali dogonić przeciwnika i przy żywiołowym dopingu publiczności sięgnęli po zwycięstwo.

TSV Cellfast Sanok – MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (17, 17, 26)

TSV: Paweł Przystaś, Marcin Golonka, Tomasz Kusior, Jakub Kalandyk, Rafał Matuła, Paweł Rusin, Piotr Sokołowski (libero) oraz Daniel Gąsior. Trener: Piotr Podpora.

MVP spotkania został wybrany Paweł Rusin.