Ukradł piłę motorową. Teraz stanie przed sądem

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci ustalili, że w ubiegam roku na terenie gminy Besko doszło do kradzieży pilarki spalinowej o wartości około 800 złotych. Sprawcą kradzieży okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci wydziału kryminalnego sanockiej policji ustalili, iż w ubiegłym roku we wrześniu doszło do kradzieży pilarki spalinowej o wartości około 800 złotych. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili sprawce tego czynu. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

Policjanci dotarli do pokrzywdzonego, którym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Nie zgłaszał on faktu kradzieży. Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, następnie zwrócono mu jego własność.

Sprawca za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."