REKLAMA
REKLAMA

Zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski

SANOK / PODKARPACIE. Nastąpiła zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Ciarko PBS Bank KH Sanok a Comarch Cracovią. Wtorkowe spotkanie (9.09.2014) odbędzie się o godzinie 20:30 zamiast 18:30. Zmiana podyktowana relacją TVP Sport z meczu piłki nożnej

Polski z Grecją w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U21.

– Przesunęliśmy mecz  Superpucharu Polski z uwagi na fakt wykupienia przez TVP Sport meczu piłki nożnej decydującego o awans do Mistrzostwa Europy Polski z Grecją do lat 21. Myślę, że przesunięcie meczu o dwie godziny nie będzie większym kłopotem dla kibiców – informuje Patryk Rokicki, rzecznik prasowy PZHL.

Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć na żywo konfrontację mistrza Polski ze zdobywcą krajowego pucharu, będą musieli zapłacić 16 złotych za bilet normalny i 12 złotych za ulgowy.

Sędziami głównymi pojedynku o Superpuchar Polski będą Zbigniew Wolas i Michał Baca. Oświęcimskim arbitrom na liniach będą pomagać Mariusz Smura z Katowic i Marcin Polak z Bytomia.

Przypominamy, że cały czas trwa rezerwacja na karnety zwykłe i złote. Te drugie będą obowiązywały na wszystkie spotkania ligowe w sezonie zasadniczym, play-off orz Superpuchar Polski w sezonie 2014/2015 w Arenie Sanok.

za: khsanok.net

05-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)