Wakacyjne spotkania z przyrodą

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza do obejrzenia diaporamy pt. „Międzynarodowy Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie” – nasze wspólne dziedzictwo” autorstwa Grzegorza Leśniewskiego.

Prezentacja diaporamy odbędzie 4 lipca (piątek) o godz. 18.00 w sali wystaw czasowych Muzeum Przyrodniczego BdPN w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 7.

Uczestnicy spotkania będą mogli również obejrzeć wystawę fotograficzną prezentowana w sali wystaw czasowych, o tej samej tematyce co diaporama. Wstęp wolny. Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane wydawnictwa BdPN.

Diaporama to spektakl multimedialny, w którym starannie dobrane, przenikające się fotografie są zsynchronizowane z muzyką. Obraz i dźwięk w diaporamie stanowią nierozerwalną całość. Muzyka wprowadza widzów w odpowiedni nastrój i podkreśla dramaturgię opowieści przedstawionej przez autora. Diaporamę pt. „Międzynarodowy Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie” – nasze wspólne dziedzictwo” wykonano w ramach Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

BdPN

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."