WYCIECZKI Z PTTK: W krainie wiatraków UWAGA: Zapisy do czwartku

SANOK / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji  w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK.

Przewodnik Grażyna Chytła

Przewodnik Grażyna Chytła: zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na niedzielną wędrówkę po terenie Pogórza Bukowskiego. Podczas przejścia zdobędziemy jego najwyższy szczyt czyli Żurawinkę. Na górze Dziady spotkamy wiatraki należące do farmy wiatrowej Bukowsko-Nowotaniec. Po drodze będziemy podziwiać piękne krajobrazy łąk i pól oraz widoki na Beskid Niski w tym Bukowicę i Pasmo Graniczne. Na zakończenie zejdziemy do Bukowska będącego „stolicą” gminy o tej samej nazwie. W czasie marszu nie zabraknie oczywiście różnych konkursów i zagadek dlatego szczególnie zapraszam dzieci.

Zdjęcia z ostatniej wycieczki. Foto: PTTK Sanok

PTTK Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."